Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS)

Systém PZTS (EZS) slouží k okamžité signalizaci vniknutí nežádoucích osob do střeženého objektu, monitoruje neoprávněný pohyb osob po objektu, sleduje sabotážní činnosti a signály o tomto narušení předává na určené místo. Systém se skládá z jednotlivých komponentů (detektorů pohybu, tříštění skla, úniku plynu, magnetických kontaktů), které jsou napojeny do řídící ústředny buď drátově nebo bezdrátově.

Ústředna za pomoci výstupů ovládá různé signalizační prvky (sirény, blikače, komunikátory, klapky, zámky dveří apod.) Instalaci PZTS předchází zpracování bezpečnostního posouzení objektu a vypracování návrhu zabezpečení.

Zabezpečení je prováděno za pomoci nejmodernější technologie, jakou garantují špičkové výrobky renomovaných firem (ADI – Honeywell, MICROTECH, TEXECOM, DSC, JABLOTRON, PARADOX, OPTEX, ARITECH, TECHNOALARM  a další), které je naše společnost schopna poskytnout. Spolehnout se můžete na naší stálou technickou podporu.

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) představují komplexní soubor technických prostředků, jejichž prostřednictvím je řešena ochrana proti neoprávněnému vstupu do objektu. Neoprávněný vstup nepovolaných osob je včas rozpoznán a zároveň signalizován, čímž systém eliminuje případné škody.

Naše společnost je ze své pozice odborníka na zabezpečovací systémy připravena navrhnout vám vhodné řešení zabezpečení a postarat se o jeho následnou realizaci. Pro více informací nás prosím kontaktujte.