Kamerové systémy (CCTV)

Kamerový systém CCTV je systém bezpečnostních kamer a monitorů v uzavřeném televizním okruhu. Využití CCTV systému je široké a nemusí být pouze pro bezpečnostní účely, ale také pro sledování dopravy, výrobních procesů  nebo také jako významný preventivní prostředek. Naší snahou je nabídnout Vám co nejvhodnější řešení, které splní všechny Vaše požadavky. Opíráme se o kvalitní systémy a příslušenství z produkce renomovaných výrobců ( SAMSUNG, WONDEREX, VIDO, AMERICAN DYNAMICS, HONEYWELL a další ). Kamerové systémy jsou součástí komplexního řešení zabezpečení lidí, objektů a majetku, který využívá stále větší počet zákazníků.

Systémy CCTV (kamerové systémy) umožňují efektivní způsob monitorování střežených prostor a přenos obrazu z více míst do jednoho dohledového centra. Díky vzdálenému přístupu lze kontrolovat rozsáhlé prostory a to jak v reálném čase, tak případně také ze záznamu.

Instalace a nastavení analogových a IP systémů

Nabízíme vám odbornou instalaci a nastavení obou nejpoužívanějších kamerových systémů – analogových a IP systémů. Analogové jsou cenově dostupnější a méně náročné, na druhou stranu poskytují horší kvalitu záznamu. Při výběru vhodného systému je třeba stanovit si, za jakým účelem CCTV do objektu instalujete a co od něj očekáváte. S výběrem správného řešení vám samozřejmě rádi pomůžeme.